Dodaj firmę do katalogu!

"A-Pic Design" Monika Starecka-Wujcik

Branża: »

  • Siedziba firmy: Skierniewice, ul. Stefana Batorego 7
  • Województwo: łódzkie (kod pocztowy: 96-100)
  • Zasięg działania: województwo łódzkie

Ocena klientów: 8.0/10
(8 głosów)


napisz swoją opinię o firmie A-Pic Design
Opis i oferta firmy A-Pic Design:

Firma "A-Pic Design" Monika Starecka-Wujcik

A-PIC DESIGN, oferuje szeroki wachlarz usług. Jesteśmy producentem pomp ciepła i wiodącym liderem na rynku. Zapewniamy m.in.: - kompleksowy montaż pomp + odwierty - montaż instalacji metodą woda-woda - projekty z dotacją dla pomp ciepła - powietrzne pompy ciepła.
Produkowane przez nas urządzenia charakteryzuje energooszczędna i przyjazna środowisku eksploatacja, cicha i efektywna praca, nowoczesna automatyka, ergonomiczny i funkcjonalny design oraz zaawansowana technologia.

Gwarantujemy niezawodność naszych urządzeń i 5-letnią gwarancję.

Przekrój urządzeń obejmuje w zasadzie wszystkie możliwe warianty techniczne:

1.Gruntowe pompy ciepła–do zastosowań grzewczych C.O. i przygotowywania ciepłej wody użytkowej C.W.U. występują w dwóch wariantach (typoszereg : apic 09GW, apic 11GW, apic 13GW, apic 15GW, apic 17GW, apic 18GW)
a)Pompy ciepła glikol–woda z kolektorem pionowym (odwierty, sondy pionowe)
b)Pompy ciepła glikol–woda z kolektorem poziomym (wymiennik płaszczyznowy)

2.Wodne pompy ciepła (pompy ciepła woda–woda)–do zastosowań grzewczych C.O. i przygotowywania ciepłej wody użytkowej C.W.U. (typoszereg : apic 12WW, apic 15WW, apic 17WW, apic 20WW, apic 22WW)

3.Gruntowe pompy ciepła bezpośredniego odparowania do zastosowań grzewczych C.O. i przygotowywania ciepłej wody użytkowej C.W.U. występują w dwóch wariantach (typoszereg : apic 09ZW, apic 11ZW, apic 14ZW, apic 18ZW, apic 20ZW)
a)Pompy ciepła ziemia–woda z kolektorem pionowym (odwierty, wymiennik miedziany pionowy) b)Pompy ciepła ziemia–woda z kolektorem poziomym (wymiennik miedziany płaszczyznowy)

4.Powietrzne pompy ciepła – do zastosowań grzewczych C.O. i przygotowywania ciepłej wody użytkowej C.W.U. W powietrznych pompy ciepła stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne (EVI) umożliwiające pracę przy temp. zewnętrznych do – 25oC.

5.Powietrzne pompy ciepła do przygotowywania ciepłej wody użytkowej C.W.U. Urządzenia konkurujące pod względem funkcjonalności i efektywności z solarami. Mogą być wykorzystywane w istniejących instalacjach C.O. jako urządzenia podgrzewające ciepłą wodę w sezonie letnim – alternatywa dla kotłowni olejowych i węglowych.

6.Basenowe pompy ciepła. Urządzenia powietrzne służące do podgrzewania wody basenowej.

Jesteśmy firmą w 100% z kapitałem polskim. Nasze urządzenia są produkowane w Polsce.


A-PIC DESIGN
ul. Stefana Batorego 7
96-100 Skierniewice
Tel: +46 892-11-41
biuro@a-pic.pl

zgłoś problem / niepoprawne dane

Strona internetowa firmy A-Pic Design


Dane kontaktowe

  • Tel. stacjonarny: +46 892-11-41
  • Adres e-mail: biuroa-pic.pl


Informacje dodatkowe o firmie

  • REGON: 100609324
  • NIP: 8361522161
  • Data rozpoczęcia działalności:
    13 grudnia 2008r.

Wczytywanie...

Opinie klientów o firmie A-Pic Design:

Dodaj swoją opinię o tej firmie

» (zgłoś naruszenie)

Firma zajmująca się sprzedażą i montażem pomp ciepła, z usług której skorzystałem i jestem zadowolony zarówno z doradztwa, przebiegu montażu jak również samej pompy ciepła i tego, że w ubiegłym miesiącu zapłaciłem za ogrzewanie całe 178zł :))

Data dodania: 03.01.2017 12:05

» (zgłoś naruszenie)

Pompy ciepła to przyszłość w ogrzewaniu. U mnie w domu jest gruntowa pompa ciepła Apic, na którą zdecydowaliśmy się zanim stanął nasz nowy dom. Odwierty także wykonywała firma A-pic design. Na pompy są dotacje z których warto korzystać. Aktualnie koszty ogrzewania (sezon zimowy) to około 300zł miesięcznie (dom o powierzchni 157 metrów kw).Polecam, bo warto.

Data dodania: 04.02.2017 11:47

» (zgłoś naruszenie)

Dobrej jakości pompy ciepła w rozsądnych cenach. Pompy polskiego producenta, a więc nie ma problemów w razie ewentualnej awarii po okresie gwarancyjnym. Mam gruntową pompę ciepła, na którą zdecydowaliśmy się na etapie adaptacji projektu nowego domu. Do tego WM z reku i dom bardzo dobrze zaizolowany i ocieplony. W najzimniejszym miesiącu nie zapłaciłem więcej niż 180zł za prąd!

Data dodania: 07.05.2017 18:17

» (zgłoś naruszenie)

Producent naprawdę solidnych pomp ciepła. Pompę mam od dwóch lat i dopiero po pierwszej zimie uwierzyłem w to, że można ogrzać dom za 300-350 zł miesięcznie. Polecam każdemu niedowiarkowi.

Data dodania: 04.01.2018 12:40

» (zgłoś naruszenie)

Pompy ciepła to przyszłość ekonomicznego ogrzewnictwa. Szkoda tylko, że ponad połowa polaków w dalszym ciągu tego nie wie paląc węglem lub gazem, za który zwykle przychodzą wyższe rachunki. Akurat mam zainstalowaną powietrzną pompę ciepla i powiem wam, że zarówno komfort jak i oszczędności są ogromne.

Data dodania: 05.03.2018 15:28

» (zgłoś naruszenie)

Wysoka jakość i bezawaryjność pomp ciepła Apic sprawia, że są to jedne z najlepszych pomp dostępnych obecnie na rynku.

Data dodania: 04.04.2018 11:44

Słowa powiązane z tą firmą:


Kod HTML do wstawienia na inną stronę:


Informacje dodatkowe:

Przeważający rodzaj działalności wg PKD 2007:
2521Z PRODUKCJA GRZEJNIKÓW I KOTŁÓW CENTRALNEGO OGRZEWANIA
Ostatnia modyfikacja wizytówki: 30.11.2016 17:59
Identyfikator w Kafirm.pl: 11705Sprawdź podobne firmy do "A-Pic Design" Monika Starecka-Wujcik:

Yes Piotr Wyżykowski

Strona www firmy Yes Piotr Wyżykowski

Zakres naszych usług to różnego rodzaju montaż instalacji satelitarnych i naziemnych DVB-T. Instalacje na wiele pomieszczeń. Ustawianie anten i serwis podzespołów....

EREKO

Strona www firmy EREKO

Oferta firmy Ereko to instalacja inteligentnych systemów zarządzania w domach, budynkach i innych pomieszczeniach. Do realizacji naszych pomysłów używamy najnowszy...

Instaltech

Strona www firmy Instaltech

Firma INSTALTECH specjalizuje się w projektowaniu i montażu elektronicznych systemów zabezpieczeń, kontroli oraz sterowania. Usługi dostarczamy kompleksowo...

Nowoczesny Styl

Strona www firmy Nowoczesny Styl

Perfect-Instalacje to szanowany dostawca asortymentu z zakresu instalacji i techniki grzewczej. Oferujemy tylko i wyłącznie sprawdzone artykuły od wpływowych...

Grenton

Strona www firmy Grenton

Grenton zakłada urządzenia, z zakresu automatyki domowej. Za pomocą naszych urządzeń, można sterować całym domem. Nasze produkty są wyposażeniem inteligentnych...

Fibaro

Strona www firmy Fibaro

Zapewniamy w firmie FIBARO nowoczesne rozwiązania na rynku inteligentnych systemów dla domów. Nasze innowacyjne rozwiązania pozwalają na zapewnienie naszym...