Dodaj firmę do katalogu!

o Bezpłatnym Katalogu Firm Kafirm.pl...

Kafirm.pl nie powstał przypadkowo - został stworzony, ponieważ w polskim Internecie można zauważyć znaczący niedobór serwisów internetowych, które umożliwiałyby przedsiębiorcom opublikowanie wszystkich istotnych informacji o własnej firmie, a w dodatku całkowicie bezpłatnie.

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub osobą, która działa w imieniu danej firmy - zapewniamy Cię, że u nas nie ma żadnych haczyków.
Nasz katalog firm jest całkowicie bezpłatny - nie wiążemy użytkowników umową ani też nie uzależniamy wniesienia opłaty od utrzymania wizytówki. Ponadto dane nam powierzone nie są przez nas wykorzystywane w innych celach (np. marketingowych).

Jeżeli nadal wahasz się - obejrzyj najnowsze wizytówki w naszym katalogu firm... ale uważamy, że nie masz nic do stracenia, możesz tylko zyskać - chociażby wartościowy link do własnej strony firmowej.


Kafirm.pl jest prowadzony co prawda przez osobę prywatną - studenta pewnego Wydziału Prawa i Administracji - jednakże to gwarantuje, że ten katalog firm jest i będzie prowadzony zgodnie z obowiązującym prawem.
Tak więc z pewnością można nam zaufać. :)

Wszelkie istotne kwestie na temat zasad funkcjonowania katalogu Kafirm.pl zostały rozstrzygnięte w naszym Regulaminie.
W przypadku pytań lub wątpliwości - prosimy o kontakt e-mail


Jak już wspomniano wcześniej, nasz katalog firm jest bezpłatny - czyli de facto ma charakter quasi niekomercyjny - tak więc prosilibyśmy o wsparcie naszego serwisu. Sposoby wsparcia Kafirm.pl opisaliśmy TUTAJ.